Wish
DX » Community » Reviews » msivanov's reviews

msivanov

19 433

Sort by
  • Latest Reviews
  • Most Helpful Reviews
  • Pro Reviews First
  • great product

posted bymsivanov on 10/21/2018

Камерата работи прекрасно. Единственото нещо което не ми допадна е Китайското меню, което лесно се променя на Английски след промена на серийният номер. Картината е страхотна, дори и през ноща.

Impression: Good price;

25 0

ViewMore Hide

• very good product

Картата е много добра, цена-качество е най-доброто на пазара. Работи много бързо. Използвам я на смартфона си и съм много доволен. Пратката дойде за около месец и всичко беше наред.

Impression: perfect;

25 0

ViewMore Hide

• great product

Камерата работи прекрасно. Единственото нещо което не ми допадна е Китайското меню, което лесно се променя на Английски след промена на серийният номер. Картината е страхотна, дори и през ноща.

25 0

ViewMore Hide

• excellent product

posted bymsivanov on 07/23/2018

Гривната е много добра и работи перфектно. Лесно се връзва с телефона. Има много полезни функций а алертите от телефона са много полезни както и вибрацията. Страхотно!

Impression: Very good product;

23 0

ViewMore Hide

• excellent product

posted bymsivanov on 07/23/2018

Гривната е много добра и работи перфектно. Лесно се връзва с телефона. Има много полезни функций а алертите от телефона са много полезни както и вибрацията. Страхотно!

Impression: Very good product;

29 0

ViewMore Hide

• excellent product

posted bymsivanov on 06/08/2018

23 0

ViewMore Hide

• very good product

posted bymsivanov on 05/29/2018

Impression: Useful;

24 0

ViewMore Hide

• great product

posted bymsivanov on 05/29/2018

Impression: Very good;

18 0

ViewMore Hide

• perfect product

posted bymsivanov on 05/04/2018

Селфи стика е невероятен, супер устойчив и здрав. Използвам го за фото апарата си и е много полезен.Страхотна покупка.

Impression: GENIAL;

19 0

ViewMore Hide

• very good product

posted bymsivanov on 05/04/2018

Кабела е много полезен, лесно се монтира и пасва добре. Доставката е бърза.

Impression: good;

25 0

ViewMore Hide

DX Everywhere