DX » Community » Reviews » garcia1985's reviews

garcia1985

78 30

Sort by
  • Latest Reviews
  • Most Helpful Reviews
  • Pro Reviews First
  • gayet güzel

posted bygarcia1985 on 09/20/2016

ürünün önceki versiyonuna sahiptim bi de bunu deneyeyim dedim gayet güzel 4 kademe yanılmıyorsam ışık ayarı var gayet kullanışlı. ateşle gelsin ...

Impression: excellent,Reliable,Impressed......;

3 0

ViewMore Hide

• ürün taş gibi

posted bygarcia1985 on 09/01/2016

öncelikle biraz şüphelerim vardı kalitesi konusunda . adaptörümün kablosu bozulmuştu ve ona lehimleyebileceğim bir kablo arıyordum ama bu kabloyu kesmeye şu an kıyamıyorum . kablo sert kablo içinde metal koruma teli mevcut . her iki ucundaki de .... Read more

Impression: Poor quality,Quality, cheap;

3 0

ViewMore Hide

• harika lan bu

ürün gerçekten çok eğlenceli . programı da çok kolay basit bir uygulama . hemen kavrıyorsunuz . kesinlikle tavsiye ederim . çocukları gerçekten eglendiriyor . sevgilinize de sürpriz yapabilirsiniz . çeşitli kalpler var çizdirebileceğiniz . 10 .... Read more

Impression: good,perfect,nice;

3 0

ViewMore Hide

• kaliteli ve hesaplı

ürün lenslere tam uyuyor . aynı markanın farklı çapa sahip filtrelerini de kullanıyorum. bu fiyata göre gerçekten çok iyi bir ürün . herkese tavsiye ederim . ateşle gelsin ...

Impression: Ótimo PRODUTO,Kalite, como esperado;

3 0

ViewMore Hide

• harika ürün

posted bygarcia1985 on 08/31/2016

iç sıcaklığı ve akü voltajını göstermesi bu ürünü diğer ürünlerden ayırıyor. plastik kalitesi çok iyi olmasa da orta seviyenin üstünde. ledlerin ışıkları da çok iyi. kesinlikle tavsiye ederim aracınıza renk katıyor . kullanmasanız da sürekli bir... Read more

Impression: good,Awesome,Happy;

2 0

ViewMore Hide

• güzel ürün

posted bygarcia1985 on 09/16/2015

d7200 için adlım burada türkiyedki fiyatından hesaplı. ürünü test ettim onayladım 85 mbs ile yazdı. kargo hızlı geldi singapur üzerinden geldi. teşekkürler dx.

Impression: Güzel,iyi,hesaplı;

1 0

ViewMore Hide

• Güzel ürün

posted bygarcia1985 on 08/31/2015

d7200 için aldım. bir tane de yedek sipariş verdim. takması çok kolay. kutusu da güzel. gerçekten kaliteli bir ürün. ekranınızı sevin onu koruyun. hor kullanmayın :)

Impression: Fits perfectly,Protective ,no scratches;

0 0

ViewMore Hide

• Güzel ürün

nikon 40 mm mikro nikkor dx ile kullanıyorum. lensi korumak için ideal. bu markadan çok memnunum. her lensim için aldım. tavsiye ederim. kaliteli ürün. kutusu da güzel.

Impression: good,perfect,Bueno;

0 0

ViewMore Hide

• güzel ürün

tokina 11-16 mm ile kullanıyorum. lensi korumak için ideal. bu markadan çok memnunum. her lensim için aldım. tavsiye ederim. kaliteli ürün. kutusu da güzel.

Impression: Güzel;

0 0

ViewMore Hide

• daha ne olsun

d7200 ile kullanıyorum. ayarlardan kumandayı açtığınız anda aktif oluyor ve sonrasında rahatça kullanabiliyorsunuz. fiyatı çok hesaplı. tavsiyemdir.

Impression: good,perfect,OK;

1 0

ViewMore Hide

DX Everywhere